Sunt placut impresionata de modul de ambalare a produsului si de calitatea acestuia!!!Apreciez promptitudinea dvs.!!! Felicitari !!!

Banica Relia
16 Jan 2024

Multumesc, produse de calitate, ambalate exceptional.

Vesa Cristina
15 Jan 2024

Profesionalism de la realizarea impecabilă a acestui produs pina la livrarea în cele mai bune condiții. Felicitări!

Neda Danut Corneliu
11 Jan 2024

Livrare rapida, foarte bine impachetat, produsul a fost cu mult peste asteptari.

Crivilescu Alexandru
10 Jan 2024

Foarte mulțumită de Oala pentru Sarmale! A ajuns intacta ambalata frumos și bine! Mulțumesc frumos! Recomand cu încredere! Sunteți o echipa minunată!❤️

Jaman Elena
10 Jan 2024

Foarte mulțumită! Produsele au ajuns ambalate corespunzător și de foarte buna calitate! Recomand!

Merlan Mihaela
10 Jan 2024

Foarte mulțumită! Livrare rapidă, produse de calitate! Recomand!

Buhuș Hermina
10 Jan 2024

Mulțumesc ptr comanda !

Nicoleta Rodica Flueras
08 Jan 2024

Produsele comandate sunt superbe! Au venit ambalate corespunzator, iar interactiunea mea cu magazinul a fost de nota 10+. Vasul roman a fost deja testat si se comporta impecabil in cuptor la peste 200 de grade. Voi reveni cu comenzi cu siguranta.

Rozalia Grigore
08 Jan 2024

Coletul a venit putin mai greu (cu siguranta au fost de vina sarbatorile), coletul a ajuns intreg fara nici o problema (cu toate ca am avut emotii) dar cand am desfacut pachetul si am vazut cum este impachetat emotiile au disparut, acum asteptam sarmalele delicioase, sincer deja am pus ochisori pe cate produse, multumit de servicii si voi reveni cu drag de fiecare data, acesti oameni au dat dovada de profesionalism si foarte mult bun simt

Hathazi Francisc - Ioan
04 Jan 2024

Produsele au fost ambalate bine. Mulțumesc!

Laura Nedelcea
03 Jan 2024

Livrare rapida , produsele au ajuns intacte , sunt f multumita.Recomand cu drag!

Madalina
03 Jan 2024

O experienta minunata! Coletul a fost ambalat cu minuțiozitate, foarte bine, responsabil. Cand am deschis, bijuteria din interior.. Doamne.. am fost induioșat..iar cireașa de pe tort..gustul cărnurilor, garniturilor..Doamne..nu am cuvinte. Ceramica Martinescu, vă sunt recunoscator, jos palaria! Multumesc!

CRUCERU Silvian
03 Jan 2024

Apreciez amabilitatea si produsele dvs. Cu siguranta voi reveni.

Roxana Vlad
03 Jan 2024

Foarte mulțumită! Produsul este excelent și livrarea a fost foarte rapidă!

Ludvica
03 Jan 2024

Frumoasa

Anca Laura
02 Jan 2024

Crăciun fericit. Un produs excelent livrare rapidă și în siguranță mi a plăcut și mie și pentru cine am comandat o sa revin la magazinul dumneavoastră. La mulți ani 🥂🤗🥰

Enikő Tuvic
26 Dec 2023

Foarte bine ambalate, foarte calitativa oala. Multumesc

Raduta Nicoleta
25 Dec 2023

Sunt foarte multumita,de produse ,de ambalarea lor, intr-un cuvant de tot

Gîrdan Luminita
25 Dec 2023

Totul a decurs perfect , de la comanda la livrare. Produsul este excelent.

Neda Danut
24 Dec 2023